Andílek Gorjuss

Andílek Gorjuss
Věřím, že máte doma alespoň jedno razítko s Gorjuss holčičkou. V rámci předvánočního tvoření je můžete taky využít a vyrobit si z nich milé andílky. Takové ozdoby zvládnou i děti a určitě je to bude bavit. Než jsem jednoho dokončila, měla dcera hotové tři.

Materiál a pomůcky

Časová náročnost cca 35 minut

Postup

1. Na akvarelový papír si černou barvou natiskněte motiv holčičky.2. Při vybarvování se nemusíte striktně držet okrajů, protože ji pak budete vystřihovat.
3. Bílou gelovou fixou dodělejte drobné detaily. Tečky na šatech, prosvětlení ve vlasech. Je to drobnost, ale vybarvený motiv pak vypadá mnohem lépe.4. Raznicí vytvořte kruh nebo vystřihněte a ten pak přepulte.
5. Uprostřed ho slepte a dozdobte bílou gelovou fixou.6. Přilepte na záda a máte skoro hotovo. Pokud víte, že nebude andílek v náročnějších podmínkách, můžete ho nechat takto a laminování vynechat.
7. Protože jsem použila akvarelové barvy, které by se po styku s vodou mohly rozmazat, rozhodla jsem se celého andílka zalaminovat. Po natavení fólie už ho ale nemusíte vystřihovat přesně podle okrajů, protože to stejně nebude vidět.8. Děrovačkou udělejte dírku.
9. Otvor můžete pro jistotu zpevnit kovovou průchodkou.10. Provlékněte stuhu a ozdoba je připravená.

 Pro Davonu připravila Adéla Vlasáková

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 5260

Zobrazuji stranu 1 z 66
Starší článkyPoslední stránka