Barvy, kterým přijdete okamžitě na chuť

Barvy, kterým přijdete okamžitě na chuť
Budu zcela upřímná, cena je pro mě příšerná! Ale chodila jsem kolem nich tak dlouho, až jsem nakonec neodolala. Koupila a vyzkoušela. Pak už mi ani ta cena nezabránila koupit si další. Ano, mluvím o pigmentových prášcích.

Materiál a pomůcky

Časová náročnost cca 1,5 hodiny

Vhodné pro mírně pokročilé

Postup

1. Na Big Shotu si vyřízněte vybraný výřez. Já zvolila jako první paví pero.2. Výřez přiložte na akvarelový papír a opatrně zcela lehoučce posypejte pigmentovými prášky. Pozor, při silnějším zmáčknutí lahvičky prášek vyletí ve větším množství, než je vůbec potřeba. Opravdu stačí zrníčka.
3. Výřez postříkejte vodou z rozprašovače.4. Opatrně ho sundejte a nechte uschnout.
5. Pak už jen stačí dozdobit celé přáníčko. Na základ jsem ještě nalepila podklad v barvě prášku. Přidala pár kamínků a pero jsem přilepila 3D polštářky.6. Pak jsem zkusila jen tak posypat prášky na papír a postříkala jsem vodou. Přiložila jsem další papír a dostala jsem dva hezky rozpité cákance.
7. Zatím jsem použila jen jeden.8. Na skvrnu otiskněte embosovacím inkoustem razítko velké květiny. Zasypejte bílým embosovacím práškem a zapečte.
9. A opět stačí finálně dozdobit. Z modrého lesklého papíru jsem na Big Shotu ještě vyřezala lístky. 3D lepicí páskou jsem přilepila vytištěný nápis a přidala detail v podobě šipky s kamínkem ze stejného papíru jako lístky.

Pro Davonu připravila Zuzana Staňková

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 7590

Zobrazuji stranu 1 z 61
Starší článkyPoslední stránka