Zpět na článek

Jak tvoří s Davonou Jitka Rajnohová

U nás v Davoně najdete téměř vše co ke své kreativní tvorbě potřebujete. Nejen materiál a pomůcky, ale i návody na tvoření. Oslovili jsme naše stálé zákaznice, aby se nám a hlavně vám pochlubily s tím, co z materiálu, nakoupeného v Davoně, vyrobily.

Jitka Rajnohová je výherkyní naší letní soutěže 2017, která proběhla v červenci v Davoně. Oslovili jsme ji, aby nám o sobě a nakupování v Davoně něco prozradila a také se můžete těšit na to, co Jitka vytvořila, poslala nám ukázky své tvorby.

Jaký je Váš nejoblíbenější produkt v Davoně, který si nejčastěji kupujete?

Bude to znít asi fádně, ale oboustranně lepicí páska o šířce 6mm. No a určitě různá razítka. To už tak fádně nezní :-)

Jakou oblíbenou značku zboží máte v Davoně?

Momentálně vede firma Kuretake, zamilovala jsme se do akvarelových fixů ZIG, protože mě baví vybarvovat otisky razítek. Od stejné značky mám ráda lepidlo v tužce na drobné věci.

Co z našeho zboží byste doporučila ostatním, aby vyzkoušeli?

Pro ty, kdo ještě nevyzkoušeli, tak určitě vyřezávací a embosovací stroj Big Shot. To kouzlo, když vyřežete první kytičku nebo naembosujete první list papíru! Úžas! Poprvé jsem Big Shot vyzkoušela na kurzu V Králově Dvoře a pamatuji di, že nás školil anglický pán :-) (Pete Hughes - poznámka redakce) Tvořili jsme přáníčko a pak jsme zkoušeli různé triky vyřezávání na Big Shotu. To okouzlení strojkem mi zůstalo dodnes. 

Co nejraději tvoříte?

To je těžká otázka! Moc ráda tvořím přáníčka jen tak, to je pro mě relax. Když se objeví přání na přání, tak to je pro mě velká výzva :-) Neumím taková ta načančaná přání, i když se mi líbí, ale to mi prostě nejde. Jelikož jsem vyučená knihařka, moc mě baví krabičky. Na ty se hodí scrapbookové papíry na potažení. 

Pochlubte se nejen nám ale i čtenářům, co jste z našich produktů vyrobila.

 

Děkujeme Jitce Rajnohové za rozhovor a za zaslané fotografie. Přejeme krásné léto a těšíme se na další ukázky tvoření.

 

 

 

-