Filigránové taštičky

Filigránové taštičky
I když je v obchodech skutečně obrovská nabídka dárkových tašek, správná scrapařka (tedy má-li před Vánoci čas) si dárkové tašky alespoň pro ty nejdůležitější dárky vyrobí sama. A protože moje Vánoce budou letos v přírodních barvách, zvolila jsem je i pro dárkové taštičky. Sami vidíte, že stačí dvě barvy - bílá a hnědá - a dá se s nimi vytvořit obal, který na první pohled zaujme.

Materiál a pomůcky

Postup

1. Jako základ jsem zvolila bílé a hnědé papírové tašky a k tomu ještě jednu trochu barevnější, ale s "dřevěným" designem.2. Na první tašce je sice hlavní koláž starých sépiových fotografií, ale i tu můžete dozdobit bílými vločkami a výřezy na Big Shotu.
3. Hlavní ozdobou jsou sněhové vločky všech druhů a barev - hlavně ty filigránové. Většina z nich je vyřezána na Big Shotu, ty nejmenší jsou z raznic.4. Všechny tašky jsou různými variacemi na "krajkové" zdobení. Na téhle je nahoře i dole nalepená skutečná látková krajka.
5. Jak vidíte, je jedno, jestli je základ bílý nebo hnědý, základní barvu můžete jednoduše změnit nalepením jiného podkladu. A každou taštičku můžete ještě ozdobit uvázanou mašlí v bílé či krémové barvě.6. Trochu jiná je poslední taška s novoročním pejskovým motivem, ale i tam hrají hlavní ozdobnou roli vločky.

 Materiál věnovala Davona, www.davona.cz , vyrobila Bára.

Zajistěte si časopis Scrapování v plné verzi za pouhých 30,- Kč za výtisk (www.scrapovani.cz).


Tento článek byl zveřejněn ve spolupráci s redakcí časopisu Scrapování a s jejím výslovným souhlasem. Respektujte prosím práci, která stojí za existencí časopisu, a podpořte jej svým přihlášením k řádnému předplatnému.  

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 5295

Zobrazuji stranu 1 z 61
Starší článkyPoslední stránka