Fotoreportáž z výstavy Kreativita Dubeč - jaro 2017

Fotoreportáž z výstavy Kreativita Dubeč - jaro 2017
Poslední únorový víkend jsme se opět zúčastnili kreativní výstavy v Dubči. Protože jsme dostali k dispozici o něco větší prostor než na podzim, vzali jsme s sebou více zboží, vytvořili jsme krásné zákoutí pro workshop pro děti a dvě místa, kde jsme ukazovali a vysvětlovali výtvarné techniky. Podle ohlasů návštěvníků se náš stánek líbil. Podívejte se na fotky z výstavy a pokud vám to tentokrát nevyšlo, budeme se na vás těšit na podzim!

Náš stánek byl umístěn na Špejcharu nad schodištěm.

Přípravy

Před každou výstavou si musíme připravit zboží, naplnit přepravky, odškrtat seznamy a udělat spoustu dalších úkonů.
V den odjezdu to potom vypadá nějak takto:

Na místě

Po pár hodinách "stavebních" a aranžerských prací našeho týmu jsme vykouzlili krásný stánek. Toto je pohled na stůl s pokladnou, stojany s výřezy a papíry na scrapbook, otočný stojan s pomůckami na mixed média a na regály plné předmětů k dekorování, vyřezávacích šablon, raznic a podobně.
Toto je prezentační místo naší designérky Irisky, která ukazovala techniky razítkování s novými pomůckami, vysvětlovala, na co se který inkoust hodí, ukazovala horké embosování či práci se smršťovací fólií nebo Big Shotem.

Letos jsme poprvé měli s sebou 3 velké reflektory, které náš prostor báječně osvětlily. Na této fotografii vidíte stěnu plnou razítek, inkoustů a dalších pomůcek k výrobě přání či scrapbookových stránek. Co se nám nevešlo na stěnu, viselo na otočném stojanu.

A tady vidíte prezentační místo naší designérky Rejky Balcarové, která ukazovala techniky decoupage a mixed média, ukazovala odlévání ve formách, vysvětlovala rozdíly mezi jednotlivými druhy strukturovacích past, jak se používají metalické vločky, k čemu se hodí rýžové papíry.

 Bez vás by to nebylo ono

Pro velký úspěch jsme zopakovali náš podzimní workshop pro děti, na kterém vzniklo celkem 149 veselých Décopatchových zvířátek. Malé děti zapojily své rodiče či prarodiče, větší děti tvořily samy. Všichni odcházeli spokojeni.
Na malý počet návštěvníků si rozhodně nemůžeme stěžovat, všechny tři dny díky tomu utekly jako voda.

Rádi vám vše vysvětlíme, ukážeme, poradíme, jak na to...
Toto je náš páteční tým: Zuzka, Iriska, Vendy, Ilona a Rejka.

Sobotní a nedělní sestava: Ilona, Iriska, Alena, Vendy a Rejka.

 Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na podzim opět na viděnou!

 

Chci novinky!

Registrujte svůj mail!

Doporučujeme

prodejna výtvarných potřeb a papírnictví

Napište nám

Napište tento kód: 2382

Zobrazuji stranu 1 z 54
Starší článkyPoslední stránka