Jak zabalit malý dárek velkého významu

Jak zabalit malý dárek velkého významu
Chystáte se darovat maličkost jako poděkování nebo jen tak pro radost? Láká vás "onu maličkost" netradičně zabalit a povýšit ji tak na malý dárek velkého významu, který každého potěší? Inspirujte se naším návodem.

Materiál a pomůcky 

Časová náročnost: 30 minut

Obtížnost: začátečník

Postup

Připravte si vše potřebné a nezapomeňte ani na balíček bonbónů TIC TAC.Černý papír o velikosti 11,5x7cm narýhujte 5 cm z každé strany a ohněte.
Pomocí oboustranky nalepte nejprve bonbóny, potom nalepte pásku doprostřed papíru jak vidno na fotce a na ní nalepte stužku.Na vnitřní stránku nalepte bílý papír o velikosti 5,5x4,5 cm na vzkaz. Můžete ozdobit srdíčkem a razítkem.
Připravte si výseky koleček z bílého a třpytivého papíru. Srdíčko je z výseku nápisu Z LÁSKY.Vše přilepte na přední stranu obalu lepidlem v tužce, zavažte stužku a je to .o).
Výseky z lásky můžete použít na kartičky k darování jednoduchých náramků.Nápis Z lásky ze třpytivého papíru můžete zvýraznit podlepením stejného výseku v černé barvě.
Náramky lze vyrobit kombinací mušliček v bílé nebo zlaté. Jako návlekový materiál použijte saténovou šňůrku.Kovové přívěsky koupíte na kamenných prodejnách Davony. Origami motivy jsou boží, co myslíte?

Pro Davonu připravila Míla Maříková.

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 9245

Zobrazuji stranu 1 z 64
Starší článkyPoslední stránka