Jaké byly únorové kurzy v Brně 2016

Jaké byly únorové kurzy v Brně 2016
Rok se s rokem sešel a my máme za sebou další várku akreditovaných kurzů v Brně. Moc děkujeme DDM v Řečkovicích za poskytnutí prostor a také všem účastnicím našich kurzů, díky kterým jsme všechny tři kurzy zvládly s úsměvem, nadhledem a překrásnými výrobky na konci. Náš lektorský tandem, Iriska a Rejka, se na vás těší na našich dalších akcích a kurzech!

Pátek 12. 2. dopoledne
Kurz práce s Big Shotem 

Letos jsme s sebou měli 2 velké Big Shoty Plus, které před rokem ještě nebyly na trhu. Na nich jsme vyráběli velké krabičky/taštičky s úžasnou mašlí a razítkovaným dekorativním panelem. Dále jsme si ukázali, jak na pop-up přání a jak využít vrstvené šablony pro výrobu jednoduchého zápichu do květináče.

Iriska a její pozorné posluchačky.Praktická ukázka práce s distress inkousty.
A zde jsou výsledky - jedna taška krásnější než druhá...
Přáníčka jsou nádherná nejen zvenku......ale především uvnitř!

 Pátek 12. 2. odpoledne - Kurz Obrácený rámeček a květináč

Odpoledne si všichni oblékli zástěry, protože na řadu přišly akrylové barvy, štětce, šablony, strukturovací pasty, lepidlo a rýžové papíry.
I když to dlouho vypadalo jako chaos, věřte, že nakonec se všichni dopracovali k úžasným designovým kouskům!Z Big shotu se stal pomocník nejen na vyřezávání dekorací, ale také jako podpůrná plocha...
Jak můžete vidět, výsledky jsou díky použití stejných předmětů a rýžových papírů podobné, ale zároveň se odlišují, protože barevné kombinace a dekorační prvky jsou jiné. 

 Sobota 13. 1. dopoledne - Kurz Práce s Big Shotem

V sobotu jsme zopakovaly páteční kurz na Big Shot včetně práce s distress inkousty.Ruce špinavé od inkoustu? To je to, co nás baví :).
Práce s houbičkou má svá úskalí a praxe je nutná.Odměnou je pak skvělý výsledek.
Sobotní přáníčka byla barevnější zvenčí i uvnitř :).

 Těšíme se na vás zase za rok v Brně!

Chci novinky!

Registrujte svůj mail!

Doporučujeme

prodejna výtvarných potřeb a papírnictví

Napište nám

Napište tento kód: 6580

Zobrazuji stranu 1 z 54
Starší článkyPoslední stránka