Magnetický obrázek se žirafou

Magnetický obrázek se žirafou
Máte slabost pro razítka a vyřezávací šablony s motivy zvířat? Pokud ano, neváhejte si pořídit vyřezávací šablonu a razítko značky Creative Expressions. Použít je můžete při výrobě obrázku, který si zavěsíte nebo umístíte na ledničku v podobě maxi magnetu.

Materiál a pomůcky

Postup

1. Papír velikosti A6 přichyťte pomocí dvou magnetů na podložku pro přesné razítkování. Na papír přiložte razítko tak, jak ho chcete natisknout.
2. Na dobře umístěné razítko přitlačte vrchní desku pomůcky pro přesné razítkování. Pomůcka je výborná pro opakovaný otisk razítka.
3. Na razítko natupujte razítkovací barvu. Podle potřeby otisk opakujte.
4. Natisknutý motiv vyřízněte pomocí kovové šablony a Big Shotu.
5. Na pevný černý papír velikosti 13x17cm přilepte obrázek žirafy 3D páskou.
6. K zavěšení použijte závěsný háček, který dostatečně navlhčete a přilepte na zadní stranu papíru. Před zavěšením nechte důkladně zaschnout.
7. Motiv razítka lze i naembosovat (technika horkého embosování). K tomu potřebujete embosovací prášek, polštářek a horkovzdušnou pistoli. Místa embosovaná barvou Ivory (kód 906109) zvýrazněte černým popisovačem. Opět přilepte 3D páskou.
8. Obrázek lze použít i jako maxi magnet. Na zadní stranu nalepte pouze samolepicí magnetickou pásku.
9. Rozhodnete-li se obrázky darovat, můžete další motiv žirafy přilepit třeba na sáček vhodné velikosti a zajistit mini kolíčkem. Kupecké sáčky 14x23cm koupíte na pražské prodejně (50ks/15,- Kč).
Tvořte s námi.
Pro Davonu připravila Míla Maříková

 

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 1491

Zobrazuji stranu 1 z 66
Starší článkyPoslední stránka