Metalický efekt pomocí Perfect Pearls

Metalický efekt pomocí Perfect Pearls
Taky jste už podlehli kouzlu Perfect Pearls? Musím přiznat, že jsem si první prášek koupila celkem nedávno, chtěla jsem tehdy pouze dozdobit paví pero. Nicméně záhy jsem pořídila další barvy a hledala na internetu různé techniky, jak jich využít…

Materiál a pomůcky

Časová náročnost cca 1 hod 

Vhodné pro mírně pokročilé

Postup

1. Pomocí maskovací pásky oblepte okraje čtvrtky A6. Doporučuji pásku několikrát přilepit např. na kalhoty nebo paži, aby nelepila moc silně a šla pak dobře sundat dolů.2. Oblepený obdélník pokryjte Distress inkousty, nejlépe vystínujte od světlejšího konce k tmavšímu.
3. Pomocí většího jemného štětce naneste na celý obdélník prášek Perfect Pearls.4. Hned uvidíte, jak se obdélník leskne a hází kovové odlesky.
5. Opatrně sejměte maskovací pásku.6. Čtvrtku pomocí Big shotu a kapsy embosujte. Na podložce otevřete i tab2, aby embosování nebylo tak silné a případné protlačení nepoškodilo metalický „nátěr“.
7. Pokud při sundání maskovací pásky zjistíte, že se barva dostala i pod ní, není třeba celý projekt zahazovat. Prostě obdélník vystřihněte a použijte ho jako panel.8. A opět stačí dozdobit. Krásně obdélník orámuje ornament ze sady vyřezávacích šablon Wedding. Přilepte je pomocí lepidla v tužce pouze na krajích a ve středu. Spirálky na koncích naopak trošičku vytáhněte do prostoru. Vytiskněte si oblíbený citát a rozstříhejte ho na malé proužky, které přilepíte pomocí 3D polštářků.

 

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 5284

Zobrazuji stranu 1 z 61
Starší článkyPoslední stránka