Motýlkové sponky

Motýlkové sponky
Na výrobu těchto sponek Vám bude stačit 5 minut a pár drobných. Samotný postup je až neskutečně jednoduchý: vybrat materiál, zatočit klikou, sešít, slepit, nosit... Sponky můžete dárkově zabalit nebo jen připevnit k dárkové kartičce s věnováním. Ale pozor - jestli jdete na návštěvu, kde jsou holčičky, udělejte jich rovnou víc, ať není mela...

Materiál a pomůcky

Časová náročnost: 5 min.

Obtížnost: naprostý začátečník

Postup

1/ Nachystejte si vše potřebné.2/ Rozhodněte se, jakou barevnou kombinaci motýlků zvolíte. Máte-li vybráno, vystřihněte o něco málo větší kousek filcu než je šablona motýlka. Na jednu sponku potřebujete tři motýlky, takže stříháte tři kousky.
3/ Připravte si Big Shot. Sendvič si složte následovně: akrylová deska, magnetická deska, šablona motýlka, filc, akrylová deska. Zatočte klikou a motýlek je na světě.4/ Takto vyrobte tři motýlky.
5/ Na řadě je šití. Motýlky na sebe naskládejte a pomocí bavlnky (ideálně ve stejné barvě, jako prostřední motýlek) sešijte. Prošijte ideálně 3x.6/ Nezapomeňte ponechat kousek bavlnky na začátku a na konci, ať můžete udělat suk. Ideálně opět 3x.
7/ Přečnívající konce ustříhněte.8/ Nyní obkreslete na kousku filcu oválek (já si pomohla vrškem od embosovacího pera), poté jej vystřihněte.
9/ Vystřižený oválek vsuňte do sponky a umístěte až na samý konec.10/ Pomocí tavné pistole přilepte motýlky k oválku z filcu.
11/ Na světě je krásná sponka. Věřím, že nezůstanete jen u jedné. Já jich vyrobila už 12 párů a nemám jediný... Vy máte H-O-T-O-V-O !!!

 Pro Davonu připravila Jana Jílková.

Chci novinky!

Registrujte svůj mail!

Doporučujeme

prodejna výtvarných potřeb a papírnictví

Napište nám

Napište tento kód: 5532

Zobrazuji stranu 1 z 56
Starší článkyPoslední stránka