Nové inspirace ze Stamperie

Nové inspirace ze Stamperie
13. - 15. ledna 2016 se v Turíně opět konalo mezinárodní setkání designérek pořádané italskou firmou Stamperia. Naše designérka a lektorka Rejka se tohoto setkání zúčastnila a načerpala spoustu nových inspirací, vyzkoušela nové techniky a materiály. Na fotografiích se můžete podívat, jaké projekty byly pro toto setkání připraveny. Také se v blízké budoucnosti můžete těšit na nové návody a kurzy, které budou inspirovány lednovou akcí ve Stamperii, ať už to bude découpage, mixed média, scrapbooking, práce s minerálním papírem nebo kombinace dalších technik. A my se budeme těšit na setkání s vámi :).

Na velikých dřevěných visačkách jsou tři různé efekty (dřevo, jemná kůže a hrubá kůže), kterých je dosaženo pomocí bílé strukturovací pasty a dalších médií.Klasické fotoalbum lze proměnit v knihu s jedinečným obalem za použití odlitků z nových silikonových forem na odlévání, metalických barev a dalších prvků.
Dřevěný kufřík je ozdoben rýžovým papírem s jarními motivy, průhledným krakelovacím lakem se zatíranou patinou. Květy na obraze jsou vytvořeny špachtlí směsí strukturovací pasty a odlehčené sádry, dále jsou použity inkousty ve spreji, razítka a šablony.
Novinkou letošního roku je speciální minerální papír, s kterým se dá kouzlit. Tady je z něj vytvořeno minialbum s visačkami.Dekorativní panenka má tělo, ruce i vlasy z minerálního papíru, hlava je z vytvarované pěnovky moosgummi.
Scrapbooking byl zastoupen prací s jarní kolekcí scrapbookových papírů s potiskem a k tomu ladícími razítky.Decoupage v kombinaci s ředěnými akrylovými barvami, razítka a pasta s krystalickým efektem - to vše se uplatnilo na zdobeném kufříku.

 

 

Chci novinky!

Registrujte svůj mail!

Doporučujeme

prodejna výtvarných potřeb a papírnictví

Napište nám

Napište tento kód: 7583

Zobrazuji stranu 1 z 54
Starší článkyPoslední stránka