Papírová technika Paper Piecing

Papírová technika Paper Piecing
Papírové tvoření nabízí mnoho možností a technik. Pojďte si s námi vyzkoušet techniku Paper Piecing, na kterou se velmi hodí razítka z kolekce Sizzix.

Materiál a pomůcky

Časová náročnost: cca 40 minut

Obtížnost: pro začátečníky a mírně pokročilé

Postup

1. Vyberte si zbytky vzorovaných papírů, které budou společně ladit. Budete potřebovat akrylový blog a černou razítkovací barvu.2. Natiskněte na barevně vhodný papír razítko stromu. Je to gelové razítko, proto na akrylový bloček zatlačte rovnoměrně, aby se stejnoměrně otisklo. 
3. Použijte správnou vyřezávací šablonu, která je součástí balení a přiložte ji na natištěný vzor. Před vložením do Big Shotu zajistěte washi páskou nebo klasickou krycí páskou. 4. Takto vypadá orazítkovaný výřez. Nemusíte stříhat, lehce tvar vyříznete na Big Shotu.
5. Podle toho, kolik částí domečku budete chtít barevně překrýt, natiskněte stejné razítko na různě vzorované papíry. Natiskněte také jeden papír, který bude základem, na který kousky papírů nalepíte.6. Vystřihněte všechny části domečku. Jeden celý domeček vyřežte na Big Shotu, bude to základ pro lepení dalších částí. 
7. Všechny vystřižené kousky navrstvěte na základní domeček. Použijte 3D lepicí čtverečky pro hezký prostorový efekt.8. Na podkladovou čtvrtku umístěte výřezy. Některé podlepte 3D čtverečky a vše nalepte na základ přání.

Pro Davonu připravila Irena Vohlídková.

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 3055

Zobrazuji stranu 1 z 66
Starší článkyPoslední stránka