Dárková krabička pro muže

Dárková krabička pro muže
O jmeniny a narozeniny není během celého roku nouze, takže jestli přemýšlíte, jak zabalit malou drobnost či dobrotu pro svou drahou polovičku tak mám pro Vás jednoduchý návod, jak na ni. Určitě i muž ocení krabičku plnou dobrot či jiných drobností a to nejen ve svátek.

Co budete potřebovat?

 Postup


1. Připravte si základ pro výrobu krabičky z libovolného kartonu vyšší gramáže. Nejlépe nějakého tvrdého bílého či kraftového papíru. Rozměr může být např. 10x15x2 cm. Obal na krabičku musí být o malinko větší tak o 2-3 mm, aby se dal pohodlně nasunout. Jakmile si narýsujete a vystřihnete základ, přistupte k lepení.


2. Na vnější obal krabičky použijte podobnou šablonu. Vystřihněte z papíru galeria papieru – mřížka bílá a slepte. Na to už přijde zdobení - sako a košile s kravatou. Nezapomeňte ještě vystřihnout prostor pro košili.

3. Z papíru Listy olivová vystřihněte kravatu (tvar, použité rozměry viz šablona) a papír složte na polovinu pro zajímavý 3D efekt nebo zvolte místo ní třeba motýlka. Z papíru Kámen ivory vystřihněte vsadku s límcem, která tvoří košili. Nastřihněte pruh určený pro límec z obou stran a ohněte podle rýhovacích čar, vlepte kravatu a celé vsaďte   do trojúhelníku na vnějším obalu. Konce límce sestřihněte podle potřeby a přilepte.                    

4. Zbývá dodělat sako z modrého papíru. Šablona na sako je téměř stejná, jako vnější obal krabičky.  
Nyní stačí doladit detaily. Vystřihněte kapsičku ze stejného papíru ve tvaru obdélníku, zaoblete rohy a okraj ohněte, dovnitř vlepte trojúhelníkový kapesníček. 


Věřím, že takto zabalený malý dárek potěší muže, dědečky či kolegy z práce.

                        

Návod vzniknul ve spolupráci se značkou Galeria Papieru.

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 5381

První stránkaNovější články
Zobrazuji stranu 2 z 63
Starší článkyPoslední stránka