Zlé sny jděte pryč

Zlé sny jděte pryč
Potřebujete malý dárek pro kamarádku? Jde to za pár korun a stylově. Stačí připojit pěkný text o tom, že jí přejete život bez zlých snů a dílo dostane pomyslnou třešinku na dortu a hlavně bude jasné, že jste se nad celým dárečkem opravdu zamýšlela.

Materiál a pomůcky

Časová náročnost cca 90 min

Vhodné pro začátečníky

Postup

1. Embosovacím médiem otiskněte razítko lapače snů na akvarelový papír. Zasypte černým embosovacím práškem a zapečte horkovzdušnou pistolí.2. Na pracovní podložku si připravte inkousty dle své volby. Lapač postříkejte vodou z rozprašovače a pomocí štětce nabírejte inkoust, který nechávejte volně rozpít. Počkejte, až dílo uschne a nalepte ho na základ přání.
3. Na Big Shotu vyřízněte šablonou od Davony nápis Pro tebe. Výřez přilepte i s uvázanou šňůrkou.4. K přání vyrobte jednoduchý náhrdelník v podobě lapače snů. Větší kroužek na klíče začněte obvazovat jednoduchým provlékacím uzlíkem voskovanou šňůrou.
5. Asi v polovině na provázek do uzlíku navlékněte cca pět řetízků.6. Pak si vezměte jehlu a nit a střed kroužku prošijte nepravidelnou sítí (jehlu provlékejte skrz obmotanou šňůru). Sem tam navlékněte malý korálek ve stejné barvě, jako jste zvolili řetízek.
7. Na konce řetízků přidejte malé rozevírací kroužky, na které navlékněte kovové přívěsky ve tvaru peříček a kroužek zacvakněte.8. Přidejte šňůru na zavěšení na krk a máte hotovo.

Pro Davonu připravila Zuzana Staňková

Chci novinky!

Registrujte svůj mail!

Doporučujeme

prodejna výtvarných potřeb a papírnictví

Napište nám

Napište tento kód: 1485

První stránkaNovější články
Zobrazuji stranu 2 z 57
Starší článkyPoslední stránka