Zdobení dárkových taštiček

Zdobení dárkových taštiček
Vytvořila jsem jednu taštičku dámskou a jednu dětskou (pro menší holčičku), což tematicky není tak těžké. Při tomto tvoření pro mě vyplynula výzva, že bych ráda přinesla v jednom z dalších mých návodů, jak jsem se "poprala" s dárkovou taštičkou charakteru pánského. I taková taštička je potřeba. Ovšem už teď vím, že to tvoření tak jednoduché nebude. Ale teď se vraťme zpět k designování taštiček pro ženy.

Materiál a pomůcky

Vhodné pro začátečníky

Časová náročnost cca 60-70 minut

Postup

1. Z barevného papíru si uřízněte papír velikosti šířky taštičky a cca poloviny výšky taštičky. Z téhož papíru si vyřízněte malý rámeček tak, aby se vám do něj vešel narazítkovaný text. Obvod rámečku natupujte Distress inkoustem. Z bílého papíru vyřízněte na Big Shotu proužek na rozetu, ale neskládejte ji. 2. Do vyříznutého rámečku narazítkujte textové razítko.
3. Pomocí PVA lepidla přilepte na taštičku barevný obdélník, na něj pak do dolní pravé části rámeček s textem.4. Tavnou lepicí pistolí přilepte skládaně štykování, přes něj pak papírový pásek rozety. Na rozetu nalepte tavnou pistolí knoflíčky. Na horní část taštičky přilepte saténovou mašli.
5. Vyberte papír s dětským vzorem a uřízněte velikost odpovídající taštičce. Uřízněte pásek z odlišně barevného papíru.6. Tady jsem barevnost pásku, který bude nalepen přes taštičku, změnila. Vyřízněte bílé papírové okraje. Vyřízněte i malá kolečka (trochu větší, než budou použité knoflíčky) a obvod koleček natupujte Distress inkousty.
7. Přes střed taštičky PVA lepidlem nalepte jednobarevný pásek, na jehož spodní a horní okraj nalepte ozdobný kraj. Nalepte papírová kolečka a na ně přilepte knoflíky.8. Vyřízněte mašličku.
9. Vyřízněte velký kruh a narazítkujte dětské razítko, které vybarvěte akvarelovými pastelkami.10. Složenou mašličku, do jejíhož středu jste vložili scrapbookový hřebíček, přilepte do horní části taštičky, pod mašličku přilepte visačku s vybarveným razítkem. Taštička je hotová.

 Pro Davonu připravila Míla Strnadová

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 6540

První stránkaNovější články
Zobrazuji stranu 61 z 61