Dárková mixed media visačka

Dárková mixed media visačka
Dárkových visaček není nikdy dost. A pokud máte trochu více času, vytvořte si do zásoby mixed media visačku, která někdy více zaujme, než samotný dárek. Nedivím se tomu, dárek obvykle koupíme, ale když přidáme k dárečku vlastnoručně vyrobenou visačku ....no....už jste to někdy takto praktikovali?? Ještě ne...tak honem, je to potřeba vyzkoušet, jak to bude fungovat právě u vás, až ozdobíte dárek tou svojí originální visačkou...

Materiál a potřeby

Vhodné pro mírně pokročilé

Časová náročnost : 45 minut

Vše přilepujte  lepidlem z tavné lepící pistole.

Postup

1. Na Big Shotu pomocí kovové šablony vyřežte visačku /můžete zakoupit i hotovou visačku/.2. Visačku nabarvěte postupně čtyřmi Distress inkousty ladícími barevně k sobě. Barvy navazují jedna na druhou a vždy sousední dvojice barev se prolínají.
3. Nalepte ozdobné krajky  a stuhy a nabarvěte je Distress inkousty. Záleží na vás, kterou barvu, nebo barvy použijete.Přes scrapbookovou šablonu naneste pastu Gesso. Nechte uschnout, nebo usušte embosovací horkovzdušnou pistolí.
5. Na spodní okraj visačky nalepte  krajku, která bude přesahovat přes okraj visačky. Na krajku místy zatřete trochu Gessa a lehce posypte embosovacím  zlatým práškem, zapečte pomocí horkovzdušné embosovací pistole.6. Nalepte na visačku bavlněný provázek.
7. Na Big Shotu vyřežte kytičky a motýla.  Nabarvěte Distress inkoustem.8. Lícní stranu motýla položte na adhesivní podložku. Na motýla přilepte průhlednou lepící pásku. Sejměte motýla z podložky a nůžkami s nelepivým ostřím odstřihněte přebytek lepící pásky z motýla. Pokud bude trošku lepící pásky po obvodě motýla přečnívat, nevadí to.
9. Motýlka zasypte vločkami a ještě je trošku do míst, kde byly otvory vpracujte. Teď jsou tyto otvory přelepeny lepící páskou.10. Přebytečné vločky z motýla odstraňte jemným štětečkem a vločky vraťte zpět do krabičky k dalšímu použití. Vločky zůstaly zachyceny na lepící pásce a vločky tak vytvořily krásný design motýlích křídel.

11. Na visačku přilepte další ozdoby /spínací špendlíky, kytičky, knoflíky a motýla/. Na spodní část krajky, která je dozdobená embosovacím zlatým práškem, přilepte ještě Distress inkoustem nabarvenou bavlněnou krajku, kterou během přilepování naskládejte. Do dírky provlékněte bavlněný provázek a zabezpečte ho uzlíkem. Visačka je hotová.

Pro Davonu připravila Míla Strnadová.

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 5360

První stránkaNovější články
Zobrazuji stranu 63 z 64
Starší článkyPoslední stránka