Jarní kočičí přání s embosovaným motivem

Jarní kočičí přání s embosovaným motivem
Krásná jarní kolekce Little meow láká ke tvoření! Vyzkoušejte si vrstvení papírových výseků a také zkuste embosovat pergamenový papír.

Materiál a pomůcky

Časová náročnost: 30 minut

Obtížnost: začátečníci a mírně pokročilí

1. Na výrobu přáníčka si ze sady vyberte výřezy, které se postupně vrství. Budete potřebovat pergamenový transparentní papír a embosovací kapsu s vhodným motivem.2. Výřezy se lehce "vyloupnou" ze stránky, kde jsou natištěny a vyseknuty. Vždy se jedná o jeden obrázek, který je postupně o nějakou část zmenšený, aby se jednotlivé díly daly dobře vrstvit a efekt 3D byl dobře viditelný. Postupně nalepte 3D lepicí čtverečky na jednotlivé dílky a vše slepte.
3. Po nalepení je obrázek plastický a lze jej použít i samostatně.4. Pomocí Big Shotu projeďte pergamenový papír v embosovací kapse. Pokud máte v plánu čtvercové přání, je dobré použít čtvercovou kapsu, aby pokryla plochu přáníčka.
5. Embosovaný transparentní pergamenový papír vypadá moc hezky, motiv je jemný, reliéf je krásně viditelný na obou stranách. Vyzkoušejte si více motivů.6. Pro větší kontrast jsem použila na pozadí černý papír, který ladí s černou kočičkou. Vybrala jsem ozdoby, kovový komponent a na Big Shotu jsem vyřezala lístky v růžové barvě.
7. Určitě vás napadla otázka, jak nalepit pergamenový papír, který je průhledný. Oboustranná páska i lepidlo jsou většinou vidět, takže buď můžete investovat do speciálního lepidla na pergamenový papír, nebo to "obejděte" a dejte na přáníčko hřebíček nebo průchodku, která přidrží pergamen na podkladu. 8. Pokud nemáte vhodné razítko na tisk, využijte tiskárnu a text vytiskněte, nalepte na čtvrtku a ozdobte přání.

Pro Davonu připravila Irena Vohlídková.

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 0033

První stránkaNovější články
Zobrazuji stranu 66 z 66