Valentýnské přání zdobené metalickou barvou

Valentýnské přání zdobené metalickou barvou
Únor je spojený se svátkem sv. Valentýna a pro mě s červenou barvou. Nabízelo se proto vyzkoušet efektovou barvu s metalickým nádechem a vytvořit přání. Krásně se vyjímá na bílém, černém i kraft papíru. Barva (leštidlo) je v unikátním balení včetně houbičky zabudovaném ve víčku. Určitě ji vyzkoušejte nejen na papír.

Materiál a pomůcky

Postup

1. Na řezačce si připravte vhodnou velikost černého papíru, který embosujte na Big Shotu. Nezapomeňte i na bílý podkladový papír pro nápis Z lásky.
2. Na bílý hladký papír a černý embosovaný papír aplikujte leštidlo pomocí zabudované houbičky. Vyzkoušejte klidně více barevných variant.
3. Z nabarveného papíru si na Big Shotu vyřízněte tři srdíčka (použitá šablona je součástí Big Shotu Starter Kit).
4. Jedno srdce vyřízněte i do embosovaného papíru a celé přilepte oboustranně lepicí páskou k základu přání. 3D polštářkem přichyťte srdíčko z červené barvy.
5. Zrcadlový papír je výborný na výřezy nápisů. Na Big Shotu si proto vyřízněte nápis Z lásky. Ten přilepte na bílý podklad se zaoblenými rohy a dolaďte černým fixem a zbylými srdíčky.
6. Vyzkoušejte i jiné barvy leštidel, použít je můžete nejen na papír. Jsou vhodné na sádrové odlitky z hmoty Reliefco a jiné materiály.
7. Nezůstaňte jen u jedné barevné varianty, ale vyrobte přání hned dvě nebo tři.
Tvořte s námi
Pro Davonu připravila Míla Maříková

 

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 3331

První stránkaNovější články
Zobrazuji stranu 66 z 66