Plážové domečky

Plážové domečky
Atmosféru dovolené, vůni mořské vody a horko, které umí jen slunce u moře, to vše si můžete navodit výrobou dekorace a tou jsou plážové domečky.

Pomůcky a materiál 

Časová náročnost: 60 minut

Obtížnost: mírně pokročilí

Postup


1. MDF polotovar je složený z podkladové desky s otvory, do kterých lze lehce domečky zapíchnout, dále ze tří domečků, dveří a části střechy. Zda použijete všechny části je na vás.2. Začněte u dveří, zvolte si barvu, kterou budete natírat MDF polotovar. Natřete celé dveře na červeno a od poloviny přidejte trochu bílé barvy, kterou smícháte na podložce s červenou, aby přechod byl tón v tónu.
3. Použijte hrubý řídký štětec, namočte jej do bílé barvy (stačí jen malé množství) a snažte se, aby na štětci zůstalo barvy co nejméně. Natřete dveře jen zlehka.4. Pomocí štětce - tupovací houbičky natřete podklad. Na fotce to není vidět, ale je to hala bala, aby domečky měly vzhled starých domů.
5.  Šedou barvou natupujte střechu a opět se vůbec nesnažte, aby to nebylo dokonalé :-)6. Vyberte si razítko zdi nebo dřeva a otiskněte jej v černém permanentním inkoustu, aby se to nemazalo. První otisk udělejte na papír a až druhý, který bude ne moc výrazný, natiskněte na domečky.
7. Můžete domalovat střechu a na to opět použijte akrylové barvy. Smícháním jakéhokoliv odstínu barvy s bílou získáte spoustu dalších odstínů.8. Nezapomeňte natřít podstavec, do kterého umístíte domečky. Přilepte dveře a je hotovo!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Pro Davonu připravila Iriska Vohlídková.

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 0550

Zobrazuji stranu 1 z 66
Starší článkyPoslední stránka