Pohlednice nebo omluvenka? Obojí!

Pohlednice nebo omluvenka? Obojí!
Ahoj. Znáte ten pocit, když si vzpomenete, že jste zapomněli koupit dárek a máte jen chvilku na to, abyste něco vymysleli? Já velmi důvěrně, a tak jsem vytvořila přáníčko omluvenku, která krásně vypadá a není těžké ji vyrobit. Navíc vypadá krásně propracovaně a kytičky zvednou náladu v každé roční době.

Materiál a pomůcky

Postup

Fólii i jednu čtvrtku přeložte a přestřihněte. Oba díly slepte k sobě.

Z výřezů si vyberte ty, ze kterých chcete složit svůj vzkaz. Znalost angličtiny je zde nutná, výřezy v češtině seženete těžko. Možná budete muset s původním textem trošku hýbat, aby se hodil k výřezům, ale s tím si určitě poradíte. Text, který na výřezech není, pak dopište nebo dotiskněte.

Nyní si naaranžujte výřezy a dodělejte si chybějící text. Já jsem použila moderní kaligrafii, ale stejného efektu docílíte, když si to vytisknete. Pak už jen nalepit, odstřihnout přebývající papír a předek je hotov.

Já jsem se rozhodla to pojmout jako pohled, takže zezadu jsem opět perkem nakreslila řádky na adresu a místa na známky. Těch jsem raději udělala víc, protože tuhle pohlednici klidně můžete poslat do zahraničí. Teď už máme opravdu hotovo.

Mějte se hezky a užívejte si léto, Eva Beranová

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 2094

Zobrazuji stranu 1 z 64
Starší článkyPoslední stránka