Představujeme vám Zuzanu Staňkovou

Představujeme vám Zuzanu Staňkovou
Připravili jsme pro vás mini seriál, ve kterém vám postupně představíme naše nejaktivnější blogerky, díky kterým nacházíte na našem blogu stále nové návody na tvoření. Myslíme si, že si naše autorky zaslouží vaši pozornost. Jako první vám představujeme Zuzanu Staňkovou.

Zuzana s námi spolupracuje od roku 2015 a do téhle chvíle (červenec 2017) pro nás připravila přes 90 návodů.

Takhle odpověděla na naše otázky:

Jaká je tvoje nejlepší pomůcka na tvoření?

No to určitě bez debat Big shot - tím to všechno začalo (myslím nákupem v Davoně - dárek od manžela k narozeninám) a skoro každé tvoření jím končí :-)

Co by sis sebou vzala na pustý ostrov ze svého kreativního pokladu?

Když nebudu počítat zmiňovaný Big shot, tak asi pomůcky na horké embossování, protože to je moje druhá nejoblíbenější technika a asi nejčastěji používaná. Nebo svůj obr kufr s korálky, které také dělám, tak bych se alespoň na tom pustém ostrově zabavila. Ale, že bych měla jednu věc úplně nejvíce nejoblíbenější, to asi říct nemůžu.

Jak vypadá tvůj pracovní koutek?

S tím koutkem mě trochu mrazí v zádech...já nemám totiž koutek, ale doma po celém bytě všude nepořádek...tak jsem se tedy veřejně přiznala a posílám koláž, ale inspirativní to moc není. 

Jakou kreativní techniku by sis chtěla vyzkoušet?

Toho je hodně, zkouším stále něco, určitě mám v plánu se jednou dokopat na kurz k Irisce jak na krasopsaní, tak akvarelové techniky, pak jsem ještě nedržela v ruce barvy gelatos a chci vyzkoušet různé techniky s nimi, stále mám rezervu v mixed media technikách, chtěla bych vidět profíka pracovat s alkoholovými inkousty a "kreslit" s nimi podobně jako při enkaustice (viděla jsem na videu a lapala jsem po dechu) a takto bych mohla pokračovat do nekonečna :-D 

Máš nějakou vychytávku na uložení materiálu?

Vzhledem k tomu mému bordelišti je jasné, že žádnou vychytávku nemám (všechny různé organizéry atd. co jsem v Davoně nakoupila, mám přecpané nebo nefungující na prezentaci (zaseknutý zip, magnety stejně šablny nedrží apod.), tak alespoň drobnost - známý kartonový organizér stužek. Jediný můj problém je, že bych jich potřebovala tak 10, abych schovala všechny provázky a stužky, co bordeliště ukrývá :-D

Co tě na tvoření nejvíc baví?

Zapojení mé pravé mozkové hemisféry, která je velmi aktivní :-) 

Jaké své tři projekty bys vybrala a proč?

Ten první, pač tím to začalo: Obloha jako pozadí pro vaše přání

Ten byl největší: Originální obal na květiny nebo košíček na klíčeA ten mám ráda: A zase ta víčka

Ve svém medailonu o sobě Zuzana napsala:

Tvoření? Já říkám, že s tím se člověk prostě narodí. Odjakživa jsem doma kutila, vymýšlela a zkoušela různé tvořící techniky. Proto také pracuji v marketingu, abych mohla alespoň částečně svojí kreativitu využít. Nicméně v současné době jsem se svými dvěma dětmi na mateřské dovolené, a díky neskutečné podpoře svého manžela, mám čas věnovat se nejen svým šperkům, které vyrábím pod značkou [q:]b ■, ale také hlavně papíru, což je moje srdeční záležitost. A tak mohu mateřskou opravdu nazvat "dovolenou" :-) Před pár lety jsem dostala Big shot a od té doby bylo "vymalováno". Dělám ponejvíce přáníčka, ale občas zabrousím i do jiných oblastí. Hodně času trávím u počítače a na internetu, píšu svůj blog, fotím a následně fotografie zpracovávám ("photoshopuji") atd. Pevně doufám, že mohu přispět svou troškou do Davona "rodiny" :-).

Podívejte se na její blog: http://www.zuzanastankova.cz/

My jen dodáváme, že to rozhodně není troška, ale obrovská porce, které si ceníme!

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 7202

Zobrazuji stranu 1 z 66
Starší článkyPoslední stránka