Rozverný rozvrh hodin

Rozverný rozvrh hodin
Tak už to těm školáčkům zase začne. Už od poloviny prázdnin je všechny super a hypermarkety straší nesmyslnými nápisy jako: "Hurá do školy". Každý, kdo do školy chodil, tak ví, že prázdniny jsou lepší než škola a žádné opěvování návratu do lavic se tedy nekoná. Jen těm manažerům to nikdo neřekl. Ale nedá se nic dělat, čas zastavit nejde a tak nějaké přípravy už určitě v rodinách probíhají. Máte-li doma holčičku, vyrobte si společně jednoduchý rozvrh hodin, který bude originální a veselý. Třeba potom ten návrat bude alespoň trochu příjemnější.

Materiál a pomůcky

Časová náročnost cca 30 minut

Vhodné pro tvoření rodičů s dětmi

Postup

1. Holčičky mají rády vše třpytivé. Samotný papír, z něhož budeme rozvrh hodin vyrábět, je již hodně zdobený a není tedy potřeba nějakého většího zásahu.
2. Z bílého papíru vystřihněte obdélník, do něhož vyměříte tabulku na rozvrh hodin. Bílý papír potom podlepte ještě barevným papírem, aby byl výraznější, potom jej vlepte na základ.
3. Na Big Shotu vyřízněte skládané květiny a pomocí lepidla Glossy Accents slepte dohromady. Potom je přilepte na základ. Na konci rozvrhu hodin udělejte do základního papíru dírky, provlékněte nimi provázek a přidělejte na něj knoflík. Děti si tak mohou jednoduše označovat aktuální den a nezapomenou na důležité věci. Na zadní straně papíru stačí udělat jen mašličku a je hotovo. 

Pro Davonu připravila Alena Machalová

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 8294

Zobrazuji stranu 1 z 66
Starší článkyPoslední stránka