Taštička pro pány

Taštička pro pány
Slibovaný návod na pánskou dárkovou taštičku je tady. Tematicky jsem zvolila taštičku cestovatelskou, nic jiného mě totiž zatím nenapadlo. Nechť je vám taštička inspirací. Tvořit něco pro pány je pro mě opravdu "tvrdý oříšek".

Materiál a pomůcky

Vhodné pro začátečníky

Časová náročnost cca 30 - 40 minut

Postup

1. Pomocí scrapbookové šablony naneste po obvodu taštičky Distress inkoust.2. Připravte si akvarelový papír velikosti taštičky. Stránku atlasu natrhejte na menší kousky a po jejich obvodu natupujte Distress inkoust (já jsem na to zapomněla). Takto připravené kousky stránky nalepte na akvarelový papír.
3. Přes scrapbookovou šablonu naneste strukturovací pastu a nechte uschnout nebo vysušte horkovzdušnou embosovací pistolí.4. Na podložce (můžete i na akrylovém bločku) natřete barvy Gelatos a rozmíchejte je s troškou vody.
5. Barvou pak natřete štětcem vzory vytvořené strukturovací pastou. Po uschnutí barvy zvýrazněte kontury vzorů pastelkou. Papír nezastřihávejte, ale po obvodu ho trhejte do nepravidelného tvaru. Obvod pak natupujte Distress inkoustem.6. Na Big Shotu z akvarelového papíru nařežte pomocí šablon výseky a nabarvěte je Distress inkoustem.
7. Pomocí PVA lepidla nalepte nadesignovaný papír na taštičku. Nalepte výseky a scrapbookový ozdobný hřebíček.8. Myslela jsem, že už mám hotovo, ale když jsem se zadívala na fotografii, tak mi na tom pořád něco nesedělo.

9. Rozhodla jsem se tedy taštičku poupravit. Nelíbila se mi horní část se šipkami. Znovu jsem natrhala mapu a přelepila přes šipky. Na Big Shotu jsem vyřezala základní tvar kolečka, nabarvila Distress inkoustem, do středu jsem narazítkovala razítko tematicky k cestování, dozdobila scrapbookovými hřebíčky a přilepila do horní části mapy.

Pro Davonu připravila Míla Strnadová

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 8210

Zobrazuji stranu 1 z 61
Starší článkyPoslední stránka