Vánoční visačky na dárky

Vánoční visačky na dárky
Myslíte, že černá barva není to pravé na Vánoce? Přesvědčím vás o opaku, protože černé embosované visačky s vánočními motivy vypadají velice elegantně.

Potřeby

Postup

Z černé čtvrtky si připravte různé visačky. Můžete použít Big Shot, raznice nebo si je jen vystřihnout a okraje ozdobit krajovou ozdobnou děrovačkou. Nezapomeňte na otvor pro stužku.

Na visačky naembosujte razítkové vánoční motivy. Já jsem použila růžový a bílý prášek.
Pro ty, kdo nevědí, jak na to, jednoduchý postup: Razítka „namočte“ v embosovacím médiu a otiskněte na visačku. Posypte embosovacím práškem, ten se na motiv přilepí, zbytek prášku opatrně sesypte zpět do krabičky. Zahřívejte horkovzdušnou pistolí, dokud se práše neroztaví a nevytvoří vystouplý motiv.

Akvarelovými pastelkami naembosované motivy vybarvěte. Při rozmývání barev nepoužívejte moc vody, barvy na černém povrchu vodou víc blednou.

Pokud vám ta černá připadá černá až příliš, můžete visačky místy nablendovat světlou razítkovací barvou. Musíte ale použít Distress Oxide, případně křídové razítkovací barvy.

Nakonec můžete visačky dozdobit různými způsoby: Místy naneste na visačku tekuté lepidlo a posypte umělým sněhem (bílou plastovou drtí).

Druhou visačku otečkujte červeným glitrovým lepidlem.

Na třetí použijte zlatou glitrovou pastu. Mně se nejvíc osvědčilo roztírat ji prsty tak, aby vrstva byla různě  silná.

Poslední visačku dozdobte malými skleněnými kuličkami. Vtiskněte je do vrstvy tekutého lepidla. Nejdřív ty nejdrobnější, po jejich zaschnutí naneste místy další lepidlo a vtiskněte větší kuličky.
Nakonec provlékněte otvorem stužky.

Vtvořila Sylva Šporková..

Zajistěte si časopis Scrapování v plné verzi za pouhých 30,- Kč za jedno číslo (www.scrapovani.cz).


Tento článek byl zveřejněn ve spolupráci s redakcí časopisu Scrapování a s jejím výslovným souhlasem. Respektujte prosím práci, která stojí za existencí časopisu, a podpořte jej svým přihlášením k řádnému předplatnému.

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 3202

Zobrazuji stranu 1 z 64
Starší článkyPoslední stránka