Visačka na dárek pro muže

Visačka na dárek pro muže
Když jsem si na e-shopu Davony prohlížela novinky, zaujal mne výrobek Distress Glitter Dust vintage platinum. Po zhlédnutí upoutávky Tima Holtze na tento třpytivý jemný prášek jsem měla jasno. Rychle koupit a pokud možno hned vyzkoušet. Do mé mysli se vkrádala myšlenka vytvořit vánoční projektík, ale to byste mě neměly moc rády. Vše kvete a slunce konečně na delší dobu ukazuje svoji sílu paprsků. Kdo by v tento čas myslel na Vánoce. Rychle jsem od této myšlenky ustoupila a vyrobila jsem visačku na dárek pro muže.

Materiál a pomůcky

Doba trvání 45 minut

Vhodné pro mírně pokročilé

Postup

1. Z texturovaného papíru vyřežte na Big Shotu visačku.2. Pomocí scrapbookové šablony a Distress Inkoustu Picket Fence jsem vytvořila design visačky. Nechala jsem pouze pro ukázku,  tato varianta se mi nelíbila...vy to nedělejte....
3. Přes scrapbookovou šablonu naneste černý Distress inkoust na visačku.4. Obvod visačky pomocí ničiče papíru nebo pomocí nůžek roztřepte. Na roztřepený obvod natupujte černý Distress inkoust.
5. Z akvarelového papíru a z texturovaného černého papíru vyřízněte na Big Shotu srdíčka. Budeme potřebovat jedno větší a dvě menší srdíčka.6. Srdíčko z akvarelového papíru natřete důkladně lepidlem a stranou, kde je lepidlo, ho "vyválejte" ve třpytivém jemném prášku. Přebytek prášku ze srdíčka zklepněte a všechen zbytek nasypte zpět do dózičky. Pro manipulaci se srdíčky používejte pinzetu.
7. Srdíčko se vám po nanesení lepidla lehounce zkroutí, ale nenarovnávejte ho.8. To samé udělejte s ostatními srdíčky. Srdíčko vpravo je srdíčko vyříznuté z černého papíru.
8. Z provázku si odstřihněte délku potřebnou na visačku. Položte provázek na inkoustový polštářek. Na provázek položte aplikátor na inkoust a popotahováním provázku a současným tlakem aplikátoru na polštářek nanášejte na provázek barvu.10. V embosovací kapse nadesignujte visačce vzor. Pomocí 3D lepicích polštářků přilepte srdíčka na visačku.
11. Vyrobte si banner ve velikosti šířky visačky a výšky dle velikosti razítka. Nabarvěte banner Distress inkoustem. Natiskněte razítko s textem a pokud bude tisk špatně čitelný, obtáhněte ještě text černou fixou. Otvorem ve visačce protáhněte nabarvený provázek. Visačka je hotová.

Pro Davonu připravila Míla Strnadová

Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 7054

Zobrazuji stranu 1 z 61
Starší článkyPoslední stránka