Zimní párty se zvířátky

Zimní párty se zvířátky
Novou kolekci Papermanie Winter Woodland můžete použít jak na vánoční, tak i na jakékoliv jiné tvoření se zimní tematikou. Já jsem si vybrala téma zimní narozeninové oslavy pro kluky mladšího školního věku.

Materiál a pomůcky

Postup

1. Kolekce obsahuje jak papíry velikosti 30x30, tak i papíry pergamenové o velikosti A4. 2. Ale kromě nich je její součástí spousta archů s výseky - obálky, krabičky, obrázky, štítky, vlaječky... Ovšem mě nejvíc zaujaly dvoudílné plastické hvězdy. Pro každou velikost hvězdy jsou dva různě barevné tvary s vyznačenými přehyby. Spojnice mezi špičkami ohněte hranami nahoru, vnitřní spojnice pak hranami dolů. Na jedné hraně každé špičky jsou ještě přehyby na slepení.
3. Hvězdy můžete buď slepit vždy k sobě  a získáte plastickou dekoraci. A nebo můžete použít jen jednu polovinu a přilepit ji na papír.
4. To jsem udělala u jmenovek, které jsou netypicky vyrobené z výřezů malých obálek. Kluci nějaká přáníčka neocení, a tak mi jmenovky přišly jako lepší využití miniobálek.5. V téhle kolekci jsou krásné celostránkové obrázky, do kterých je skoro škoda stříhat. Z papírů A4 jsem tedy udělala čtverce, zalaminovala je a použila jako prostírání na dětský večírek.
6. Nezapomeňte na jména!7. Když se v kolekci objeví vlaječky, vždycky přemýšlím, jak je využít jinak než zavěsit na šňůrku. Buď jednotlivé výřezy použiju na zdobení přání, ...
8. ..., ale tentokrát mě napadlo udělat z nich - docela složité - pexeso. Z jednoho papíru s drobným nevýrazným vzorem jsem nastříhala čtverce 5x5 cm. Pak jsem vybrala dvojice se stejnými obrázky - bez ohledu na to, zda šlo o vlaječky s vnitřní či vnější špičkou (o to je pexeso složitější) a vlepila je na rubovou stranu čtverců.9. Pokud nechcete mít hru jen jednorázovou, tak vše zalaminujte.
10. A nakonec ještě přání pro oslavence - samozřejmě se zvířátky a plastickou hvězdou.

Materiál věnovala společnost Davona, vyrobila Bára.

Zajistěte si časopis Scrapování v plné verzi za pouhých 30,- Kč za výtisk (www.scrapovani.cz).


Tento článek byl zveřejněn ve spolupráci s redakcí časopisu Scrapování a s jejím výslovným souhlasem. Respektujte prosím práci, která stojí za existencí časopisu, a podpořte jej svým přihlášením k řádnému předplatnému.


Doporučujeme

Napište nám

Napište tento kód: 0342

Zobrazuji stranu 1 z 64
Starší článkyPoslední stránka